مجموعه ابزار تاتو شما را به خرید بهترین ابزار و وسایل تاتو بدن و صورت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سوزن طلایی فیبروز اورجینال

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سوزن طلایی فیبروز اورجینالدو نوع کلی سوزن های فیبروز موجود در بازار:سوزن فیبروز مدل اسلوپ (سر کج)سوزن فیبروز مدل یوتنوع سوزن های فیبروز
سوزن اوزجینال فیبروز
Rate this post

قیمت سوزن طلایی فیبروز اورجینال

از سوزن های فیبروز برای انجام خدمات میکروبلیدینگ با روش های مختلف از جمله تکنیک فیبروز استفاده میشود.میکروبلیدینگ تکنیکی است برای انجام و اجرای طراحی ابرو به صورت هاشوری بسیار ظریف و طبیعی درست شبیه تار های مو ابرو انسان میباشد انجام این تکنیک نیاز به تخصص کافی دارد و حتما باید توسط فرد دوره دیده انجام شود تا کیفیت و طیبایی کار حفظ شود. اولین بار تکنیک فیبروز توسط آکادمی فیبروز معرفی و شناخته شد و پس از آن در کل دنیا مورد استقبال قرار گرفت و به تکنیکی رایج تبدیل شد.

تیغ فیبروز

در این تکنیک از قلم های غیر برقی مرسوم به قلم میکروبلیدینگ استفاده میشود.سوزن فیبروز از تعدادی از سوزن های بسیار ظریف ساخته شده است که شبیه تیغ میباشد.این تیغ ها در بسته های ۱۰ عددی دربازار وجود دارند.از بهترین تیغ های موجود در ایران به شمار می روند.باتوجه به تنوع تیغ ها در ایران و قیمت های متعددی که ممکن است داشته باشند بهتر است .

سوزن اوزجینال فیبروز

دو نوع کلی سوزن های فیبروز موجود در بازار:

سوزن فیبروز مدل اسلوپ (سر کج)

سوزن فیبروز سر کج

سوزن فیبروز مدل یو

تیغ فیبروز

تاتو آرتیست ها باتوجه به میزان مهارت خود از یکی یا هر دو این سوزن ها استفاده میکنند.سوزن فیبروز مدل u برای انجام و طراحی تار های نیم هلال کاربرد بیشتری دارد همچنین سایز این تیغ ها با هم متفاوت است.

مدل سوزن های ۱۲ سر، ۱۴ سر، ۱۵ سر، ۱۶ سر و ۱۸ سر  در بازار موجود هست. هر دو مدل یو و اسلوپ در انواع سرها وجود دارند. اختلاف این ها در تعداد سوزن های ریز کنار هم است. هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند. معمولاً با توجه به جنس و ضخامت پوست کاربرد این سوزن ها متفاوت است. بطوریکه؛

هر چه پوست مشتری نازک تر باشد از سوزن میکروبلیدینگ با تعداد سر کمتر استفاده می شود. بر عکس، هر چه پوست مشتری ضخیم تر باشد، از سوزن میکروبلیدینگ با تعداد سر بیشتر استفاده می شود.

تنوع سوزن های فیبروز

برند های مختلفی در طول این زمان که فیبروز معرفی شده است اقدام به تولید این نوع سوزن ها کردند اما با کیفیت ترین و گران ترین آنها سوزن مارم خود فیبروز است و علت اختلاف قیمت به خاطر اختلاف در ظرافت سوزن هاست که ظریف ترین سوزن از برند فیبروز میباشد.برای خرید بهترین تیغ ها می توانید با مشاوران درتماس باشید.
سودابه عباس زاده
09174134391

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ابزار تاتو شما را به خرید بهترین ابزار و وسایل تاتو بدن و صورت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید