مجموعه ابزار تاتو شما را به خرید بهترین ابزار و وسایل تاتو بدن و صورت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش مستقیم ترانس تاتو شارژی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش مستقیم ترانس تاتو شارژیفروش مستقیم ترانس تاتو شارژی با کیفیت عوارض استفاده نامناسب از ترانس تاتو چیست ؟
فروش مستقیم ترانس تاتو شارژی
Rate this post

فروش مستقیم ترانس تاتو شارژی

ترانس دستگاه های تاتو یا منبع تغذیه تاتو یک جعبه کوچک است که برای انتقال نیرو به دستگاهای مدرن تاتو استفاده می شود. به طور کلی دو منبع برق در شبکه تغذیه وجود دارد – یکی که مستقیماً به دستگاه تاتو می رود و دیگری که به پدال پا می رود که قدرت را به دستگاه تاتو کنترل می کند.بسته به کیفیت ، منبع تغذیه تاتو روی یک ، دو یا سه آمپر اجرا می شود.
مدل ترانس تاتو بستگی به نوع دستگاه تاتو شما دارد . برخی از منبع تغذیه حداکثر ۲۰ ولت انرژی را تحویل می دهند. هرچه تعداد سوزن بالاتر استفاده شود ، به انرژی  بیشتری برای تهیه دستگاه تاتو نیاز پیدا میکنید.

 

فروش مستقیم ترانس تاتو شارژی

فروش مستقیم ترانس تاتو شارژی با کیفیت 

گاهی اوقات سیم متصل به دستگاه برای تاتو ارتیست ها بسیار خسته کننده میشود. ترانس شارژی یک ترانس بدون سیم است که میتوانذ برای زمان مناسبی شارژ شود  و شما را از سیم متصل به دستگاه خلاص کند. شما می توانید زمانی که شارژ این ترانس کامل شد، ۳ تا ۵ ساعت از آن استفاده کنید و بعد از اتمام کارتان دوباره آن را به شارژ بزنید.

ترانس شارژی به شما تاتو ارتیست ها این امکان را میدهد تا مثل ترانس های برقی و سیم دار ولتاژ ۱ تا ۱۸ را استفاده کنید از مزایای دیگر این ترانس وزن بسیار پایین ان است واز پلاستیک فشرده ساخته شده است.

برای استفاده از ان فقط باید پند ساعت ان را به برق بزنید تا تا کامل شارژ شود وقتی چراغ های ترانس همه روشن شود یعنی به طور کامل شارژ شده است و پس از ان میتوانید برای مدت ۳ تا ۵ ساعت از ان استفاده کنید و البته مدت زمان استفاده به ولتاژ مورد استفاده شما نیز بستگی دارد.

این ترانس سایز بسیار کوچکی دارد و به تاتو ارتیست ها این امکان را میدهد تا ان را به اسانی روی دستگاهتان سوار کنید و تغییر ولتاژ را انجام دهید.و در این صورت نیازی به وجود پدال نیز ندارید.

فروش مستقیم ترانس تاتو شارژی

عوارض استفاده نامناسب از ترانس تاتو چیست ؟

اگر تاتو ارتیست در تهیه ترانس مناسب دقت کافی نداشته باشد باعث به وجود امدن مشکلاتی از جمله درد بیش از حد مشتری

میشود و جوهر تاتو به انداره کافی و به درستی در زیر پوست قرار نمیگیرد و باعث محو شدن سریع تاتو میشود وقتی ولتاژ درست تنظیم نشده باشد ممکن است تاتو ارتیست بیش از حد به انجام تاتو بپردازد و باعث پاره شدن پوست شود بنابراین در انتخاب ترانس تاتو دقت نمایید

ترانس تاتو

سودابه عباس زاده
09174134391

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ابزار تاتو شما را به خرید بهترین ابزار و وسایل تاتو بدن و صورت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید