مشاوره و سفارش

دستگاهای تاتو

دستگاه های تاتو دارای سه نوع دستگاه میکروبیلدینگ، دستگاه میکروپیگمنتیشن و دستگاه تاتو بدن هستند. به دستگاه میکروبلیدینگ، دستگاه تاتو ابرو نیز گفته می شود و بلیدینگ با استفاده از قلم های بلید انجام می شود. در دستگاه میکروپیگمنتیشن یا دستگاه تاتو صورت از کارتریج تی و پیچی استفاده می شود. برای تاتو بدن نیز از دستگاه کویل، دستگاه روتاری و دستگاه پن استفاده می شود. 

رنگ های تاتو

رنگ های تاتو معمولا به صورت دائمی ساخته می شوند و حذف آن ها بسیار هزینه بر است. جوهر های حرفه ای ممکن است از اکسیدآهن، نمک های فلزی، پلاستیک، مواد آلی و معدنی و یا گیاهی باشند. رنگ هایی که در خانه ها ساخته می شوند معمولا حاوی جوهر قلم، صابون، خاک و یا خون هستند. 

بی حسی تاتو

لیدوکائین بیشتر از بقیه در محصولات بی حسی استفاده می شود. بی حسی های موضعی که در آمریکا ساخته می شود حاوی ۵ درصد لیدوکائین است. هر چه مقدار لیدوکائین بیشتر باشد، کار اعصاب بیشتر مختل می شود و نمی توانند درد را به مغز برسانند. مشتری می تواند احساس آرامش داشته باشد و از تاتو زدن لذت ببرد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ابزار تاتو اولین وارد کننده دستگاها و رنگهای اورجینال مخصوص تاتو بدن و صورت در ایران در سال 1395 با هدف توضیع و پخش سریع و مطمعن ملزومات معتبر تاتو میباشد.
باتوجه به فقدان بستری مناسب جهت توضیع معتبر و مطمن بر آن شدیم تا محیطی امن رابرای شما عزیزان و هنرمندان محترم کشورمان فراهم اوریم.تا باخیالی آسوده و خرید امن را برای شما تضمین کنیم.

مدیر مجموعه ابزار تاتو

سودابه عباس زاده

Call Now Buttonتماس بگیرید