مجموعه ابزار تاتو شما را به خرید بهترین ابزار و وسایل تاتو بدن و صورت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش بی حسی یخی تاتو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز فروش بی حسی یخی تاتوآشنایی با بی حسی یخی جیلانگقیمت و کاربرد بی حسی یخی سان شاینمعرفی وکاربرد بی حسی یخی بی ال BLقیمت عمده بی حسی یخی تاتوخرید اینرنتی و ارسال رایگان بی حسی های اورجینال تاتو
بی حسی یخی جیلانگ
Rate this post

مرکز فروش بی حسی یخی تاتو

برای کارهایی مانند تاتو بی حسی های بسیار زیادی وجود دارند با قیمت ها و ویژگی ها و کاربردهای متفاوت.کار اصلی بی حسی کاهش درد در مشتریان می باشد.اگر درد در مشتریان کااهش یابد شما عزیزان می توانید به راحتی کار خود را انجام دهید.بی حسی های یخی معمولا در حین کار مورد استفاده قرار می گیرند.بازرگانی ابزار تاتو در ایران تنها مرکز فروش بی حسی های اورجینال می باشد.با ما همراه باشید برای شناخت بی حسی های اورجینال.

بی حسی یخی تاتو

آشنایی با بی حسی یخی جیلانگ

بی حسی یخی جیلانگ حین کار یکی از بی‌حسی‌ های بسیار پرمصرف در کارهایی مانند تاتو است .استفاده از این بی حسی حین کار سبب کاهش درد در مشتریان و در نتیجه افزایش جلب رضایت انان می شود. از بهترین ویژگی بی حسی یخی جیلانگ می توان به بی اثر بودن آن برروی رنگ های تاتو اشاره کرد.این بی حسی اثر بخشی فوق العاده ای دارد.

بی حسی یخی جیلانگ

قیمت و کاربرد بی حسی یخی سان شاین

این بی حسی  فقط برای تاتو بدن و ابرو لب قابل استفاده است و جای دیگری کاربرد ندارد. این بی حسی در حجم ۱۵ گرم ر بازار وجود دراد. از قوی ترین بی حسی های موجود در بازار است که قیمت بسیار مناسبی دارد و باید توجه کرد که حتما اورجینال این محصول را تهیه کنیم.

بی حسی سان شاین

معرفی وکاربرد بی حسی یخی بی ال BL

بی حسی یخی بی ال – BL برای کار درحین کار مورد استفاده قرار میگیرد.حجم این محصول ۱۸ میل است.این بی حسی برای تاتو بدن.چشم .ابرو ولب مورد استفاده قرار می گیرد وباعث کاهش درد در مشتریان می شود.قیمت این بی حسی در خارج از ایران قیمتی حدود ۱۲۴ یورو دارد.این بی حسی یکی از پرتقاضا ترین بی حسی های یخی موجود در ایران است.

بیحسی بی ال

قیمت عمده بی حسی یخی تاتو

باتوجه به تنوع زیادی که بی حسی های تاتو در ایران دارند شما عزیزان باید حتما از جایی معتبر خرید خود را انجام دهید. قیمت بی حسی های مختلف در خارج از ایران متفاوت است ولی از حدود ۱۱۰ یوورو شروع می شوند.در ایران این قیمت ها ممکن است متفاوت باشدشما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران در تماس باشید
.

خرید اینرنتی و ارسال رایگان بی حسی های اورجینال تاتو

شما عزیزان در هرکجای این سرزمین که باشید می توانید به راحتی و تنها با در دسترس داشتن گوشی سفارش خود را ثبت کنید.برای خریدی آسان و مطمئن با ما همراه باشید.
سودابه عباس زاده
09174134391

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ابزار تاتو شما را به خرید بهترین ابزار و وسایل تاتو بدن و صورت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید